Lokalizacja

Zobacz szczegółową mapę okolicy

Bezpieczna okolica

Nieruchomość położona jest w bezpiecznej dzielnicy, w odległości 8 km od ścisłego centrum Warszawy.

Dogodny dojazd do centrum miasta

Położenie budynku pozwala na dogodny dojazd zarówno do centrum miasta jak i innych części dzięki dobrze rozwiniętej komunikacji autobusowej. Na pobliskim przystanku PKP Warszawa Włochy, zatrzymują się m.in. pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej, która do stacji Śródmieście jedzie tylko 13 minut.

Szkoły

W okolicy - na terenie Włochów i Ursusa - znajduje się 27 publicznych i niepublicznych przedszkoli, 6 szkół podstawowych, 6 gimnazjów i 2 licea.

Obiekty sportowe

Osoby preferujące aktywny wypoczynek mogą skorzystać z obiektów sportowych m.in. basenu na Ślichowicach czy OSiR Ursus Pływalnia Albatros przy ul. Orląt Lwowskich 1. Osoby poszukujące trochę większej ilości adrenaliny mogą skorzystać z usług Szkoły nurkowania Kajman zlokalizowanej przy ul. Fasolowej. W bliskiej odległości znajdują się również korty tenisowe.

Bogata infrastruktura handlowa

Lokalizacja gwarantuje mieszkańcom szybki dostęp zarówno do niewielkich sklepów osiedlowych, jak i do dużych centrów handlowych, takich jak Leroy Merlin, CH Skorosze, Factory, Blue City czy CH Reduta.

Tereny zielone

W niewielkiej odległości od Osiedla znajdują się parki i tereny zielone: Fort Włochy, Park Achera, Park Kombatantów oraz położony w sąsiedztwie Staw Koziorożca, a także Park Czechowicki z oczkiem wodnym, mini wodospadem i dużym placem zabaw dla dzieci.

Facebook